Rozpis zápasů

Zář
2
Ne
Příp.ST OP“B“ (05) FCI – FKM Kahan
Zář 2 @ 12:00
Zář
5
St
Muži „A“ 2. kolo poháru JmKFS
Zář 5 @ 17:00
Zář
6
Čt
Příp.ST OP“B“ (02) SK Pozořice – FCI
Zář 6 @ 17:30
Zář
7
Příp.ST OP“B“ (06) Slovan Rosice – FCI
Zář 7 @ 17:00
Zář
8
So
Muži „A“ (06) START BRNO – FCI
Zář 8 @ 16:30
Zář
12
St
Muži „A“ (15) FCI – ROUSÍNOV
Zář 12 @ 16:30
Zář
15
So
Muži „A“ (07) FCI – KRUMVÍŘ
Zář 15 @ 16:00
Zář
16
Ne
Příp.ST OP“B“ (07) FCI – Těšany
Zář 16 @ 11:45
Zář
21
Příp.ST OP“A“ (08) FCI „A“ – FCI „B“
Zář 21 @ 16:00
Zář
22
So
Muži „A“ (08) FC MOR. KRUMLOV – FCI
Zář 22 @ 15:30
Zář
28
Příp.ST OP“B“ (03) FCI – SK Říčany
Zář 28 @ 11:30
Zář
30
Ne
Příp.ST OP“B“ (09) FCI – AFK Tišnov
Zář 30 @ 10:30
Muži „A“ (09) FCI – VOJKOVICE
Zář 30 @ 15:00
Říj
6
So
Muži „A“ (10) FC KUŘIM – FCI
Říj 6 @ 15:00
Říj
7
Ne
Příp.ST OP“B“ (10) FCI – Dol. Kounice v umělá tráva
Říj 7 @ 10:15
Říj
13
So
Muži „A“ (11) FCI – RÁJEČKO
Říj 13 @ 15:00
Říj
14
Ne
Příp.ST OP“B“ (11) MFK Modřice – FCI
Říj 14 @ 10:30
Říj
21
Ne
Příp.ST OP“B“ (12) FCI – FC Kuřim v umělá tráva
Říj 21 @ 10:15
Muži „A“ (12) AFK TIŠNOV – FCI
Říj 21 @ 14:30
Říj
27
So
Muži „A“ (13) FCI – SVRATKA BRNO
Říj 27 @ 14:00
Říj
28
Ne
Příp.ST OP“B“ (13) Vojkovice – FCI
Říj 28 @ 09:00
Lis
3
So
Muži „A“ (01) FK BOSONOHY – FCI
Lis 3 @ 14:00
Bře
23
So
Muži „A“ (17) MS BRNO – FCI
Bře 23 @ 15:00

Odjezd od stadionu 13:15

Bře
30
So
Muži „A“ (18) FCI – BOHUNICE
Bře 30 @ 15:00
Dub
6
So
Muži „A“ (19) FCI – MUTĚNICE
Dub 6 @ 15:30
Dub
7
Ne
Příp.ST OP“B“ (15) FCI „B“ – POZOŘICE v um. tráva
Dub 7 @ 10:30
Dub
13
So
Příp.ST OP“B“ (16) SK ŘÍČANY – FCI „B“
Dub 13 @ 13:00
Muži „A“ (20) SPARTA BRNO – FCI
Dub 13 @ 15:30

Odjezd od stadionu 13:45

Dub
20
So
Muži „A“ (21) FCI – START BRNO
Dub 20 @ 16:00
Dub
21
Ne
Příp.ST OP“B“ (17) FCI „B“ – FK OŘECHOV v um. tráva
Dub 21 @ 10:30
Dub
27
So
Příp.ST OP“B“ (18) FKM KAHAN – FCI „B“
Dub 27 @ 09:00
Muži „A“ (22) KRUMVÍŘ – FCI
Dub 27 @ 16:00

Odjezd od stadionu 13:30

Kvě
1
St
Příp.ST OP“B“ (25) FC KUŘIM – FCI „B“
Kvě 1 @ 09:00
Muži „A“ (29) FCI – BOSKOVICE
Kvě 1 @ 17:00
Kvě
4
So
Příp.ST OP“B“ (19) FCI „B“ – FC ROSICE
Kvě 4 @ 10:30
Kvě
5
Ne
Muži „A“ (23) FCI – KRUMLOV
Kvě 5 @ 17:00
Kvě
8
St
Muži „A“ (30) ROUSÍNOV – FCI
Kvě 8 @ 17:00

Odjezd od stadionu 14:45

Kvě
9
Čt
Příp.ST OP“B“ (26) FCI „B“ – VOJKOVICE
Kvě 9 @ 18:15
Kvě
11
So
Muži „A“ (24) VOJKOVICE – FCI
Kvě 11 @ 17:00

Odjezd od stadionu 15:15

Kvě
12
Ne
Příp.ST OP“B“ (20) TĚŠANY – FCI „B“
Kvě 12 @ 10:00
Kvě
18
So
Muži „A“ (25) FCI – FC KUŘIM
Kvě 18 @ 17:00
Kvě
19
Ne
Příp.ST OP“B“ (21) FCI „A“ – FCI „B“
Kvě 19 @ 10:00
Kvě
26
Ne
Příp.ST OP“B“ (22) AFK TIŠNOV – FCI „B“
Kvě 26 @ 09:00
Muži „A“ (26) RÁJEČKO – FCI
Kvě 26 @ 14:30

Odjezd od stadionu 12:00

Čvn
1
So
Příp.ST OP“B“ (23) DOL. KOUNICE – FCI „B“
Čvn 1 @ 11:00
Muži „A“ (27) FCI – AFK TIŠNOV
Čvn 1 @ 17:00
Čvn
8
So
Muži „A“ (28) SVRATKA BRNO – FCI
Čvn 8 @ 17:00

Odjezd od stadionu 15:15

Čvn
9
Ne
Příp.ST OP“B“ (24) FCI „B“ – MFK MODŘICE v hř. Řeznovice
Čvn 9 @ 10:30
Čvn
14
Příp.ST OP“B“ (14) RAFK RAJHRAD – FCI „B“
Čvn 14 @ 16:45
Muži „A“ (16) FCI – BOSONOHY
Čvn 14 @ 17:30