Rozpis zápasů

Srp
25
So
Příp.ST OP“B“ (04) FK Ořechov – FCI
Srp 25 @ 10:00
Srp
26
Ne
Dorost (04) FCI – Soběšice ST14:15/ML16:30
Srp 26 @ 14:15
Srp
30
Čt
Příp.ST OP“B“ (01) FCI – RAFK Rajhrad
Srp 30 @ 16:00
Zář
1
So
Dorost (05) Kunštát – FCI ST14:15/ML12:15
Zář 1 @ 12:15
Zář
2
Ne
Příp.ST OP“B“ (05) FCI – FKM Kahan
Zář 2 @ 12:00
Zář
6
Čt
Příp.ST OP“B“ (02) SK Pozořice – FCI
Zář 6 @ 17:30
Zář
7
Příp.ST OP“B“ (06) Slovan Rosice – FCI
Zář 7 @ 17:00
Zář
9
Ne
Dorost (06) FCI – Boskovice ST14:15/ML16:30
Zář 9 @ 14:15
Zář
16
Ne
Příp.ST OP“B“ (07) FCI – Těšany
Zář 16 @ 11:45
Dorost (07) Slatina/Slovan – FCI ST12:15/ML14:30
Zář 16 @ 12:15
Zář
21
Příp.ST OP“A“ (08) FCI „A“ – FCI „B“
Zář 21 @ 16:00
Zář
23
Ne
Dorost (08) FCI – Veselí n/Mor. ST13:15/ML15:30
Zář 23 @ 13:15
Zář
28
Příp.ST OP“B“ (03) FCI – SK Říčany
Zář 28 @ 11:30
Zář
29
So
Dorost (09) FC Kuřim – FCI ST10:00/ML12:15
Zář 29 @ 10:00
Zář
30
Ne
Příp.ST OP“B“ (09) FCI – AFK Tišnov
Zář 30 @ 10:30
Říj
7
Ne
Příp.ST OP“B“ (10) FCI – Dol. Kounice v umělá tráva
Říj 7 @ 10:15
Dorost (10) FCI – 1. SC Znojmo „B“ ST12:45/ML15:00
Říj 7 @ 12:45
Říj
14
Ne
Dorost (11) FC Rosice – FCI ST10:00/ML12:15
Říj 14 @ 10:00
Příp.ST OP“B“ (11) MFK Modřice – FCI
Říj 14 @ 10:30
Říj
20
So
Dorost (12) FCI – Sparta Brno „B“ ST12:15/ML14:30
Říj 20 @ 12:15
Říj
21
Ne
Příp.ST OP“B“ (12) FCI – FC Kuřim v umělá tráva
Říj 21 @ 10:15
Říj
28
Ne
Příp.ST OP“B“ (13) Vojkovice – FCI
Říj 28 @ 09:00
Dorost (13) ČAFC Židenice – FCI ST12:15/ML10:00
Říj 28 @ 10:00
Lis
4
Ne
Dorost (14) FCI – Medlánky ST10:00/ML12:15
Lis 4 @ 10:00
Bře
23
So
Dorost (15) volný los
Bře 23 celý den
Bře
30
So
Dorost (16) ÚJEZD/TUŘANY – FCI 10:00/12:30
Bře 30 @ 10:00

Odjezd od stadionu 8:15

Dub
7
Ne
Příp.ST OP“B“ (15) FCI „B“ – POZOŘICE v um. tráva
Dub 7 @ 10:30
Dorost (17) SOBĚŠICE – FCI 13:15/15:30
Dub 7 @ 13:15

Odjezd od stadionu 11:15

Dub
13
So
Příp.ST OP“B“ (16) SK ŘÍČANY – FCI „B“
Dub 13 @ 13:00
Dub
14
Ne
Dorost (18) FCI – KUNŠTÁT 10:00/12:15
Dub 14 @ 10:00
Dub
20
So
Dorost (19) BOSKOVICE – FCI 13:00/15:15
Dub 20 @ 13:00

Odjezd od stadionu 10:30

Dub
21
Ne
Příp.ST OP“B“ (17) FCI „B“ – FK OŘECHOV v um. tráva
Dub 21 @ 10:30
Dub
27
So
Příp.ST OP“B“ (18) FKM KAHAN – FCI „B“
Dub 27 @ 09:00
Dub
28
Ne
Dorost (20) FCI – SLATINA/SLOVAN 10:00/12:15
Dub 28 @ 10:00
Kvě
1
St
Příp.ST OP“B“ (25) FC KUŘIM – FCI „B“
Kvě 1 @ 09:00
Kvě
4
So
Příp.ST OP“B“ (19) FCI „B“ – FC ROSICE
Kvě 4 @ 10:30
Dorost (21) VESELÍ N/MORAVOU – FCI 14:45/17:00
Kvě 4 @ 14:45

Odjezd od stadionu 11:45

Kvě
9
Čt
Příp.ST OP“B“ (26) FCI „B“ – VOJKOVICE
Kvě 9 @ 18:15
Kvě
12
Ne
Dorost (22) FCI – FC KUŘIM 10:00/12:15
Kvě 12 @ 10:00
Příp.ST OP“B“ (20) TĚŠANY – FCI „B“
Kvě 12 @ 10:00
Kvě
19
Ne
Příp.ST OP“B“ (21) FCI „A“ – FCI „B“
Kvě 19 @ 10:00
Dorost (23) 1. SC ZNOJMO – FCI 10:30/12:45
Kvě 19 @ 10:30

Odjezd od stadionu 8:30

Kvě
25
So
Dorost (24) FCI – ROSICE 10:00/12:15
Kvě 25 @ 10:00
Kvě
26
Ne
Příp.ST OP“B“ (22) AFK TIŠNOV – FCI „B“
Kvě 26 @ 09:00
Čvn
1
So
Příp.ST OP“B“ (23) DOL. KOUNICE – FCI „B“
Čvn 1 @ 11:00
Čvn
2
Ne
Dorost (25) SPARTA BRNO – FCI 10:00/12:15
Čvn 2 @ 10:00

Odjezd od stadionu 8:00

Čvn
9
Ne
Dorost (26) FCI – ČAFC ŽIDENICE 10:00/12:15
Čvn 9 @ 10:00
Příp.ST OP“B“ (24) FCI „B“ – MFK MODŘICE v hř. Řeznovice
Čvn 9 @ 10:30
Čvn
14
Příp.ST OP“B“ (14) RAFK RAJHRAD – FCI „B“
Čvn 14 @ 16:45
Čvn
15
So
Dorost (14) FC MEDLÁNKY – FCI 12:00/14:15
Čvn 15 @ 12:00

Odjezd od stadionu 10:00