Rozpis zápasů

Srp
29
St
Ž.ST+ML“A“ (12) Novosedly – FCI 16:00/17:45
Srp 29 @ 16:00
Srp
30
Čt
Příp.ST OP“B“ (01) FCI – RAFK Rajhrad
Srp 30 @ 16:00
Zář
1
So
Ž.ST+ML“A“ (03) FCI – Svratka Brno 09:00/10:45
Zář 1 @ 09:00
Zář
2
Ne
Příp.ST OP“B“ (05) FCI – FKM Kahan
Zář 2 @ 12:00
Zář
5
St
Ž.ST+ML“A“ (13) FCI – FC Kuřim 16:00/17:45
Zář 5 @ 16:00
Zář
6
Čt
Příp.ST OP“B“ (02) SK Pozořice – FCI
Zář 6 @ 17:30
Zář
7
Příp.ST OP“B“ (06) Slovan Rosice – FCI
Zář 7 @ 17:00
Zář
9
Ne
Ž.ST+ML“A“ (04) ČAFC Židenice – FCI 09:00/10:45
Zář 9 @ 09:00
Zář
15
So
Ž.ST+ML“A“ (05) FCI – Kyjov 09:00/10:45
Zář 15 @ 09:00
Zář
16
Ne
Příp.ST OP“B“ (07) FCI – Těšany
Zář 16 @ 11:45
Zář
21
Příp.ST OP“A“ (08) FCI „A“ – FCI „B“
Zář 21 @ 16:00
Zář
23
Ne
Ž.ST+ML“A“ (06) Veselí n/Mor. – FCI 09:00/10:45
Zář 23 @ 09:00
Zář
28
Příp.ST OP“B“ (03) FCI – SK Říčany
Zář 28 @ 11:30
Zář
29
So
Ž.ST+ML“A“ (07) FCI – Ratíškovice 09:00/10:45
Zář 29 @ 09:00
Zář
30
Ne
Příp.ST OP“B“ (09) FCI – AFK Tišnov
Zář 30 @ 10:30
Říj
7
Ne
Ž.ST+ML“A“ (08) FC Rosice – FCI 09:30/11:15
Říj 7 @ 09:30
Příp.ST OP“B“ (10) FCI – Dol. Kounice v umělá tráva
Říj 7 @ 10:15
Říj
13
So
Ž.ST+ML“A“ (09) FCI – Kohoutovice 09:00/10:45
Říj 13 @ 09:00
Říj
14
Ne
Příp.ST OP“B“ (11) MFK Modřice – FCI
Říj 14 @ 10:30
Říj
20
So
Ž.ST+ML“A“ (10) Boskovice – FCI 09:00/10:45
Říj 20 @ 09:00
Říj
21
Ne
Příp.ST OP“B“ (12) FCI – FC Kuřim v umělá tráva
Říj 21 @ 10:15
Říj
27
So
Ž.ST+ML“A“ (11) FCI – Slatina/Slovan 09:00/10:45
Říj 27 @ 09:00
Říj
28
Ne
Příp.ST OP“B“ (13) Vojkovice – FCI
Říj 28 @ 09:00
Lis
3
So
Ž.ST+ML“A“ (01) FCI – MSK Břeclav 09:00/10:45
Lis 3 @ 09:00
Bře
30
So
Ž.ST+ML“A“ (14) MSK BŘECLAV – FCI 09:00/10:45
Bře 30 @ 09:00

Přistavení autobusu 6:30

Dub
6
So
Ž.ST+ML“A“ (15) FCI – MIKULOV 09:00/10:45
Dub 6 @ 09:00

čas: starší žáci/mladší žáci

Dub
7
Ne
Příp.ST OP“B“ (15) FCI „B“ – POZOŘICE v um. tráva
Dub 7 @ 10:30
Dub
13
So
Příp.ST OP“B“ (16) SK ŘÍČANY – FCI „B“
Dub 13 @ 13:00
Dub
14
Ne
Ž.ST+ML“A“ (16) SVRATKA BRNO – FCI 10:30/09:00
Dub 14 @ 09:00

Přistavení autobusu 7:15

Dub
20
So
Ž.ST+ML“A“ (17) FCI – ČAFC ŽIDENICE 09:00/10:45
Dub 20 @ 09:00

čas: starší žáci/mladší žáci

Dub
21
Ne
Příp.ST OP“B“ (17) FCI „B“ – FK OŘECHOV v um. tráva
Dub 21 @ 10:30
Dub
27
So
Příp.ST OP“B“ (18) FKM KAHAN – FCI „B“
Dub 27 @ 09:00
Ž.ST+ML“A“ (18) FC KYJOV – FCI 09:00/10:45
Dub 27 @ 09:00

Přistavení autobusu 6:15

Kvě
1
St
Příp.ST OP“B“ (25) FC KUŘIM – FCI „B“
Kvě 1 @ 09:00
Ž.ST+ML“A“ (25) FCI – NOVOSEDLY 09:00/10:45 v hř. Řeznovice
Kvě 1 @ 09:00

čas: starší žáci/mladší žáci

Kvě
4
So
Příp.ST OP“B“ (19) FCI „B“ – FC ROSICE
Kvě 4 @ 10:30
Kvě
5
Ne
Ž.ST+ML“A“ (19) FCI – VESELÍ N/MORAVOU 09:00/10:45 v hř. Řeznovice
Kvě 5 @ 09:00

čas: starší žáci/mladší žáci

Kvě
8
St
Ž.ST+ML“A“ (26) FC KUŘIM – FCI 09:00/10:45
Kvě 8 @ 09:00

Přistavení autobusu 7:00

Kvě
9
Čt
Příp.ST OP“B“ (26) FCI „B“ – VOJKOVICE
Kvě 9 @ 18:15
Kvě
11
So
Ž.ST+ML“A“ (20) RATÍŠKOVICE – FCI 09:00/10:45
Kvě 11 @ 09:00

Přistavení autobusu 6:30

Kvě
12
Ne
Příp.ST OP“B“ (20) TĚŠANY – FCI „B“
Kvě 12 @ 10:00
Kvě
18
So
Ž.ST+ML“A“ (21) FCI – FC ROSICE 09:00/10:45
Kvě 18 @ 09:00

čas: starší žáci/mladší žáci

Kvě
19
Ne
Příp.ST OP“B“ (21) FCI „A“ – FCI „B“
Kvě 19 @ 10:00
Kvě
25
So
Ž.ST+ML“A“ (22) KOHOUTOVICE – FCI 09:00/10:45
Kvě 25 @ 09:00

Přistavení autobusu 7:15

Kvě
26
Ne
Příp.ST OP“B“ (22) AFK TIŠNOV – FCI „B“
Kvě 26 @ 09:00
Čvn
1
So
Ž.ST+ML“A“ (23) FCI – BOSKOVICE 09:00/10:45
Čvn 1 @ 09:00

čas: starší žáci/mladší žáci

Příp.ST OP“B“ (23) DOL. KOUNICE – FCI „B“
Čvn 1 @ 11:00
Čvn
8
So
Ž.ST+ML“A“ (24) SLATINA/SLOVAN – FCI 10:30/09:00
Čvn 8 @ 09:00

Přistavení autobusu 7:15

Čvn
9
Ne
Příp.ST OP“B“ (24) FCI „B“ – MFK MODŘICE v hř. Řeznovice
Čvn 9 @ 10:30
Čvn
14
Příp.ST OP“B“ (14) RAFK RAJHRAD – FCI „B“
Čvn 14 @ 16:45