Rozpis zápasů

Srp
25
So
Příp.ST OP“B“ (04) FK Ořechov – FCI
Srp 25 @ 10:00
Srp
30
Čt
Příp.ST OP“B“ (01) FCI – RAFK Rajhrad
Srp 30 @ 16:00
Zář
2
Ne
Příp.ST OP“B“ (05) FCI – FKM Kahan
Zář 2 @ 12:00
Zář
6
Čt
Příp.ST OP“B“ (02) SK Pozořice – FCI
Zář 6 @ 17:30
Zář
7
Příp.ST OP“B“ (06) Slovan Rosice – FCI
Zář 7 @ 17:00
Zář
8
So
KP přípravek
Zář 8 celý den
Zář
16
Ne
Příp.ST OP“B“ (07) FCI – Těšany
Zář 16 @ 11:45
Zář
21
Příp.ST OP“A“ (08) FCI „A“ – FCI „B“
Zář 21 @ 16:00
Zář
22
So
KP přípravek
Zář 22 celý den
Zář
28
Příp.ST OP“B“ (03) FCI – SK Říčany
Zář 28 @ 11:30
Zář
30
Ne
Příp.ST OP“B“ (09) FCI – AFK Tišnov
Zář 30 @ 10:30
Říj
6
So
KP přípravek
Říj 6 celý den
Říj
7
Ne
Příp.ST OP“B“ (10) FCI – Dol. Kounice v umělá tráva
Říj 7 @ 10:15
Říj
13
So
KP přípravek
Říj 13 celý den
Říj
14
Ne
Příp.ST OP“B“ (11) MFK Modřice – FCI
Říj 14 @ 10:30
Říj
21
Ne
Příp.ST OP“B“ (12) FCI – FC Kuřim v umělá tráva
Říj 21 @ 10:15
Říj
27
So
KP přípravek
Říj 27 celý den
Říj
28
Ne
Příp.ST OP“B“ (13) Vojkovice – FCI
Říj 28 @ 09:00
Lis
3
So
KP přípravek
Lis 3 celý den
Dub
6
So
KP přípr. (01) VACENOVICE, FK HODONÍN, IVANČICE v Vacenovice
Dub 6 celý den
Dub
7
Ne
Příp.ST OP“B“ (15) FCI „B“ – POZOŘICE v um. tráva
Dub 7 @ 10:30
Dub
13
So
KP přípr. (02) IVANČICE, RAFK RAJHRAD, ČAFC ŽIDENICE v Ivančice
Dub 13 celý den
Příp.ST OP“B“ (16) SK ŘÍČANY – FCI „B“
Dub 13 @ 13:00
Dub
21
Ne
Příp.ST OP“B“ (17) FCI „B“ – FK OŘECHOV v um. tráva
Dub 21 @ 10:30
Dub
27
So
KP přípr. (03) PODLUŽÍ, HUSTOPEČE, IVANČICE v Lanžhot
Dub 27 celý den
Příp.ST OP“B“ (18) FKM KAHAN – FCI „B“
Dub 27 @ 09:00
Kvě
1
St
Příp.ST OP“B“ (25) FC KUŘIM – FCI „B“
Kvě 1 @ 09:00
Kvě
4
So
Příp.ST OP“B“ (19) FCI „B“ – FC ROSICE
Kvě 4 @ 10:30
Kvě
9
Čt
Příp.ST OP“B“ (26) FCI „B“ – VOJKOVICE
Kvě 9 @ 18:15
Kvě
11
So
KP přípr. (04) LÍŠEŇ, MFK VYŠKOV, IVANČICE v Líšeň
Kvě 11 celý den
Kvě
12
Ne
Příp.ST OP“B“ (20) TĚŠANY – FCI „B“
Kvě 12 @ 10:00
Kvě
19
Ne
Příp.ST OP“B“ (21) FCI „A“ – FCI „B“
Kvě 19 @ 10:00
Kvě
25
So
KP přípr. (05) 1. SC ZNOJMO, HUSTOPEČE, IVANČICE v Znojmo
Kvě 25 celý den
Kvě
26
Ne
Příp.ST OP“B“ (22) AFK TIŠNOV – FCI „B“
Kvě 26 @ 09:00
Čvn
1
So
Příp.ST OP“B“ (23) DOL. KOUNICE – FCI „B“
Čvn 1 @ 11:00
Čvn
8
So
KP přípr. (06) IVANČICE, KOHOUTOVICE, ZBROJOVKA v Ivančice
Čvn 8 celý den
Čvn
9
Ne
Příp.ST OP“B“ (24) FCI „B“ – MFK MODŘICE v hř. Řeznovice
Čvn 9 @ 10:30
Čvn
14
Příp.ST OP“B“ (14) RAFK RAJHRAD – FCI „B“
Čvn 14 @ 16:45