Rozpis zápasů

Kvě
5
Ne
Ž.ST+ML“A“ (19) FCI – VESELÍ N/MORAVOU 09:00/10:45 v hř. Řeznovice
Kvě 5 @ 09:00

čas: starší žáci/mladší žáci

Muži „B“ (21) FK OŘECHOV – FCI
Kvě 5 @ 16:30

Přistavení autobusu 15:15

Muži „A“ (23) FCI – KRUMLOV
Kvě 5 @ 17:00
Kvě
8
St
Ž.ST+ML“A“ (26) FC KUŘIM – FCI 09:00/10:45
Kvě 8 @ 09:00

Přistavení autobusu 7:00

Muži „A“ (30) ROUSÍNOV – FCI
Kvě 8 @ 17:00

Odjezd od stadionu 14:45

Kvě
9
Čt
Příp.ST OP“A“ (26) FCI „A“ – RAFK RAJHRAD
Kvě 9 @ 17:00
Příp.ST OP“B“ (26) FCI „B“ – VOJKOVICE
Kvě 9 @ 18:15
Kvě
11
So
KP přípr. (04) LÍŠEŇ, MFK VYŠKOV, IVANČICE v Líšeň
Kvě 11 celý den
Ž.ST+ML“A“ (20) RATÍŠKOVICE – FCI 09:00/10:45
Kvě 11 @ 09:00

Přistavení autobusu 6:30

Muži „A“ (24) VOJKOVICE – FCI
Kvě 11 @ 17:00

Odjezd od stadionu 15:15

Kvě
12
Ne
Příp.ST OP“A“ (20) AFK TIŠNOV – FCI „A“
Kvě 12 @ 09:00
Dorost (22) FCI – FC KUŘIM 10:00/12:15
Kvě 12 @ 10:00
Příp.ST OP“B“ (20) TĚŠANY – FCI „B“
Kvě 12 @ 10:00
Příp.ML OP (14) AFK TIŠNOV – FCI
Kvě 12 @ 10:30
Muži „B“ (22) FCI – BLAŽOVICE v hř. Řeznovice
Kvě 12 @ 14:15
Kvě
18
So
Ž.ST+ML“A“ (21) FCI – FC ROSICE 09:00/10:45
Kvě 18 @ 09:00

čas: starší žáci/mladší žáci

Muži „A“ (25) FCI – FC KUŘIM
Kvě 18 @ 17:00
Kvě
19
Ne
Příp.ST OP“A“ (21) FCI „A“ – FCI „B“
Kvě 19 @ 10:00
Příp.ST OP“B“ (21) FCI „A“ – FCI „B“
Kvě 19 @ 10:00
Dorost (23) 1. SC ZNOJMO – FCI 10:30/12:45
Kvě 19 @ 10:30

Odjezd od stadionu 8:30

Příp.ML OP (15) FCI – TĚŠANY
Kvě 19 @ 11:30
Muži „B“ (23) SK MĚNÍN – FCI
Kvě 19 @ 16:30

Přistavení autobusu 14:45

Kvě
25
So
KP přípr. (05) 1. SC ZNOJMO, HUSTOPEČE, IVANČICE v Znojmo
Kvě 25 celý den
Ž.ST+ML“A“ (22) KOHOUTOVICE – FCI 09:00/10:45
Kvě 25 @ 09:00

Přistavení autobusu 7:15

Příp.ML OP (16) FK OŘECHOV – FCI
Kvě 25 @ 09:30
Dorost (24) FCI – ROSICE 10:00/12:15
Kvě 25 @ 10:00
Muži „B“ (24) FCI – ZBÝŠOV v hř. Ivančice
Kvě 25 @ 16:30
Kvě
26
Ne
Příp.ST OP“B“ (22) AFK TIŠNOV – FCI „B“
Kvě 26 @ 09:00
Příp.ST OP“A“ (22) FCI „A“ – DOL. KOUNICE
Kvě 26 @ 10:00
Muži „A“ (26) RÁJEČKO – FCI
Kvě 26 @ 14:30

Odjezd od stadionu 12:00

Čvn
1
So
Příp.ML OP (17) DOL. KOUNICE – FCI
Čvn 1 @ 09:00
Ž.ST+ML“A“ (23) FCI – BOSKOVICE 09:00/10:45
Čvn 1 @ 09:00

čas: starší žáci/mladší žáci

Příp.ST OP“B“ (23) DOL. KOUNICE – FCI „B“
Čvn 1 @ 11:00
Muži „A“ (27) FCI – AFK TIŠNOV
Čvn 1 @ 17:00
Muži „B“ (25) POPŮVKY – FCI
Čvn 1 @ 17:00

Přistavení autobusu 15:30

Čvn
2
Ne
Příp.ST OP“A“ (23) MFK MODŘICE – FCI „A“
Čvn 2 @ 09:00
Dorost (25) SPARTA BRNO – FCI 10:00/12:15
Čvn 2 @ 10:00

Odjezd od stadionu 8:00

Čvn
8
So
KP přípr. (06) IVANČICE, KOHOUTOVICE, ZBROJOVKA v Ivančice
Čvn 8 celý den
Ž.ST+ML“A“ (24) SLATINA/SLOVAN – FCI 10:30/09:00
Čvn 8 @ 09:00

Přistavení autobusu 7:15

Muži „A“ (28) SVRATKA BRNO – FCI
Čvn 8 @ 17:00

Odjezd od stadionu 15:15

Čvn
9
Ne
Příp.ST OP“A“ (24) FCI „A“ – FC KUŘIM v hř. Řeznovice
Čvn 9 @ 09:00
Dorost (26) FCI – ČAFC ŽIDENICE 10:00/12:15
Čvn 9 @ 10:00
Příp.ST OP“B“ (24) FCI „B“ – MFK MODŘICE v hř. Řeznovice
Čvn 9 @ 10:30
Příp.ML OP (18) FCI – FC KUŘIM v hř. Řeznovice
Čvn 9 @ 12:30
Muži „B“ (26) FCI – TROUBSKO v hř. Ivančice
Čvn 9 @ 17:00
Čvn
14
Příp.ST OP“B“ (14) RAFK RAJHRAD – FCI „B“
Čvn 14 @ 16:45
Příp.ST OP“A“ (14) POZOŘICE – FCI „A“
Čvn 14 @ 17:00
Muži „A“ (16) FCI – BOSONOHY
Čvn 14 @ 17:30
Čvn
15
So
Dorost (14) FC MEDLÁNKY – FCI 12:00/14:15
Čvn 15 @ 12:00

Odjezd od stadionu 10:00

Čvn
16
Ne
Muži „B“ (14) KUPAŘOVICE – FCI
Čvn 16 @ 17:00

Přistavení autobusu 15:45