Rozpis zápasů

Srp
10
So
Muži „B“ (02) Oslavany – FCI „B“
Srp 10 @ 17:00
Srp
11
Ne
Dorost (02) ČAFC Židenice – FCI 13:45/16:00
Srp 11 @ 13:45
Muži „A“ (02) FCI – SK Líšeň „B“
Srp 11 @ 17:00
Srp
16
Muži „A“ (03) FC Boskovice – FCI
Srp 16 @ 17:30

BUS odjezd stadion 15:00

Srp
17
So
Dorost (03) FCI – Veselí/Strážnice 10:00/12:15
Srp 17 @ 10:00
Srp
18
Ne
Muži „B“ (03) FCI „B“ – SK Měnín v hř. Řeznovice
Srp 18 @ 17:00
Srp
21
St
Muži „A“ (14) SK Krumvíř – FCI
Srp 21 @ 17:00

BUS odjezd stadion 14:30

Srp
24
So
Ž.ST+ML (02) FCI – FC Rosice 09:00/10:45
Srp 24 @ 09:00
Muži „A“ (04) FCI – Mor. Slavia
Srp 24 @ 10:30
Srp
25
Ne
Příp.ST OP „A“ (02) FCI – Rosice
Srp 25 @ 10:00
Dorost (04) Lískovec/Bohunice – FCI 14:45/17:00
Srp 25 @ 14:45
Muži „B“ (04) Blažovice – FCI „B“
Srp 25 @ 17:00
Srp
28
St
Ž.ST+ML (12) FCI – AFK Tišnov 16:00/17:45
Srp 28 @ 16:00
Srp
29
Čt
Příp.ST IIIC (01) Čebín – FCI „B“
Srp 29 @ 17:00
Srp
30
PřMLosC „A“ (01) FCI „A“ – FCI „B“
Srp 30 @ 16:30
PřMLosC „B“ (01) FCI „A“ – FCI „B“
Srp 30 @ 16:30
Srp
31
So
Příp.ST OP „A“ (03) Drásov – FCI
Srp 31 @ 11:00
Muži „A“ (05) Ratíškovice – FCI
Srp 31 @ 16:30

BUS odjezd stadion 14:00

Zář
1
Ne
Ž.ST+ML (03) Svratka Brno – FCI 10:30/09:00
Zář 1 @ 09:00

BUS odjezd stadion 07:15

Dorost (05) FCI – Medlánky 10:30/12:45
Zář 1 @ 10:30
Muži „B“ (05) FCI „B“ – FK Ořechov v hř. Řeznovice
Zář 1 @ 16:30
Zář
4
St
Ž.ST+ML (13) FK Blansko – FCI 17:45/16:00
Zář 4 @ 16:00

BUS odjezd stadion 14:00

Zář
5
Čt
Příp.ST OP „A“ (01) FC Kuřim – FCI „A“
Zář 5 @ 17:00
Zář
7
So
KP přípr. ML+ST
Zář 7 celý den
Ž.ST+ML (04) FCI – ČAFC Židenice 09:00/10:45
Zář 7 @ 09:00
Dorost (06) MFK Vyškov – FCI 12:15/10:00
Zář 7 @ 10:00
Muži „A“ (06) FCI – Sparta Brno
Zář 7 @ 16:00
Zář
8
Ne
PřMLosC „A“ (02) FCI „A“ – Dol. Kounice
Zář 8 @ 09:00
PřMLosC „B“ (02) FCI „B“ – Želešice „A“
Zář 8 @ 10:15
Muži „B“ (06) Vojkovice „B“ – FCI „B“
Zář 8 @ 10:30
Příp.ST OP „A“ (04) FCI „A“ – Rajhrad „A“
Zář 8 @ 11:30
Příp.ST IIIC (02) FCI „B“ – Zbraslav
Zář 8 @ 12:45
Zář
11
St
Muži „A“ (15) FCI – Bosonohy
Zář 11 @ 16:30
Zář
14
So
PřMLosC „A“ (03) Střelice – FCI „A“
Zář 14 @ 09:00
Ž.ST+ML (05) Veselí/Strážnice – FCI 09:00/10:45
Zář 14 @ 09:00

BUS odjezd stadion 06:30

Dorost (07) FCI – Soběšice 10:30/12:45
Zář 14 @ 10:30
Zář
15
Ne
PřMLosC „B“ (03) Dol. Kounice – FCI „B“ v hř. Kupařovice
Zář 15 @ 09:00
Příp.ST IIIC (03) Vev. Bítýška – FCI „B“
Zář 15 @ 09:30
Příp.ST OP „A“ (05) Dol. Kounice – FCI „A“
Zář 15 @ 11:00
Muži „A“ (07) Ráječko – FCI
Zář 15 @ 16:00

BUS odjezd stadion 13:30

Muži „B“ (07) FCI „B“ – Popůvky v hř. Řeznovice
Zář 15 @ 16:00
Zář
21
So
KP přípr. ML+ST v hř. Řeznovice
Zář 21 celý den
Muži „A“ (08) FCI – FC Kuřim
Zář 21 @ 10:30
Ž.ST+ML (06) FCI – FC Kuřim 13:30/15:15
Zář 21 @ 13:30
Muži „B“ (08) Pozořice – FCI „B“
Zář 21 @ 15:30
Zář
22
Ne
PřMLosC „A“ (04) FCI „A“ – FK Ořechov
Zář 22 @ 09:00
PřMLosC „B“ (04) FCI „B“ – Medlov
Zář 22 @ 10:15
Příp.ST OP „A“ (06) FCI – Rajhrad „B“
Zář 22 @ 11:30
Příp.ST IIIC (04) FCI „B“ – Říčany
Zář 22 @ 12:45
Dorost (08) Dubňany/Mutěnice – FCI 13:15/15:30
Zář 22 @ 13:15